Stowarzyszenie Gwiazdy Wieczornej nie ustaje w poszukiwaniu talizmanów. Kendra, pragnąca ze wszystkich sił powstrzymać Stowarzyszenie, dowiaduje się, gdzie jest...

Czy wydmy potrafią śpiewać? Od czego zależy kształt piorunów? Kto skonstruował najprecyzyjniejszy zegar na świecie? Dlaczego gorąca woda zamarza szybciej niż zimna? Zawsze się nad tym zastanawialiście, ale wstydziliście się zapytać? Teraz odpowiedzi leżą w zasięgu ręki.

Clarke błyskotliwie obala powszechne przekonania i mity na temat Anglii i Francji.

Mijają cztery lata, odkąd Kot Simona wkroczył do naszego życia. Wystąpił w kilkunastu filmach, pojawił się w trzech bestsellerach. Zabawiał i uszczęśliwiał miliony fanów na...

Przed Państwem dawka stężona kota Simona!

Strona główna Mapa stronyWydaj u nas Zaloguj się do księgarni Twój koszyk: 0
Wydarzenia

Zobacz wszystkie »Komunikat

Realizacja zamówień w sklepie internetowym

19 września 2013

W związku z procesem reorganizacji sklepu internetowego www.sklep.gwfoksal.pl nie przyjmujemy zamówień od dnia 19 września 2013 r. Będziemy czynili starania, by przejściowe problemy rozwiązać jak najszybciej i zaoferować Państwu szeroką ofertę w nowej odsłonie. »

Zobacz wszystkie »Nagrody

Nominacje dla Drora A. Mishaniego oraz Ferdinanda von Schiracha

31 października 2013

Z przyjemnością donosimy, że dwie powieści - "Sprawa Colliniego" Ferdinanda von Schiracha oraz "Chłopiec, który zaginął" Drora A. Mishaniego - zostały nominowane do nagrody dla najlepszego kryminału zagranicznego, który w 2013 roku ukazał się po szwedzku. Nagrodę przyznaje Svenska Deckarakademin, zasłużone stowarzyszenie popularyzujące powieści kryminalne. »

© 2009 WAB. Wszelkie prawa zastrzeżone KontaktNewsletterBiuro prasoweO Wydawnictwie

zamknij okno Zaloguj się do księgarni lub zarejestruj nowe konto

Logowanie do księgarni

Rejestracja nowego konta