Strona główna Mapa stronyWydaj u nas Zaloguj się do księgarni Twój koszyk: 0
Interdyscyplinarna wystawa „Co pozostaje"

Zapraszamy na interdyscyplinarną wystawę „Co pozostaje". Jedną z inspiracji do jej powstania była powieść „Resztki" Toma McCarthy'ego. Partnerem wystawy jest Wydawnictwo W.A.B.

Wystawę można oglądać w dniach 18 października - 24 listopada 2013 r. w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu. Kuratorką wystawy jest Magda Ujma.

„Co pozostaje" to interdyscyplinarna wystawa o psychicznych uzależnieniach w życiu codziennym. O poszukiwaniu bodźców emocjonalnych oraz ich uporczywym odtwarzaniu. O prywatnych rytuałach, obsesjach kolekcjonerskich i nadmiernym zaabsorbowaniu najbliższym otoczeniem. I, wreszcie, o uzależnieniu od autoanalizy.

Więcej informacji na temat wystawy znajdziecie Państwo na stronie: www.bwasokol.pl

Powieść Resztki Toma McCarthy'ego ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B. w serii Don Kichot i Sancho Pansa. Bohater książki w wyniku utraty pamięci pragnie zrekonstruować zdarzenia ze swojej przeszłości. Zatrudnia sztab ludzi, którzy realizują jego obsesyjne marzenie. Sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli, a rzeczywistość zaczyna mieszać się z fikcją.

© 2009 WAB. Wszelkie prawa zastrzeżone KontaktNewsletterBiuro prasoweO Wydawnictwie

zamknij okno Zaloguj się do księgarni lub zarejestruj nowe konto

Logowanie do księgarni

Rejestracja nowego konta