Stowarzyszenie Gwiazdy Wieczornej nie ustaje w poszukiwaniu talizmanów. Kendra, pragnąca ze wszystkich sił powstrzymać Stowarzyszenie, dowiaduje się, gdzie jest...

Czy wydmy potrafią śpiewać? Od czego zależy kształt piorunów? Kto skonstruował najprecyzyjniejszy zegar na świecie? Dlaczego gorąca woda zamarza szybciej niż zimna? Zawsze się nad tym zastanawialiście, ale wstydziliście się zapytać? Teraz odpowiedzi leżą w zasięgu ręki.

Clarke błyskotliwie obala powszechne przekonania i mity na temat Anglii i Francji.

Mijają cztery lata, odkąd Kot Simona wkroczył do naszego życia. Wystąpił w kilkunastu filmach, pojawił się w trzech bestsellerach. Zabawiał i uszczęśliwiał miliony fanów na...

Przed Państwem dawka stężona kota Simona!

Strona główna Mapa stronyWydaj u nas Zaloguj się do księgarni Twój koszyk: 0
W mieście

Spotkanie z Bartłomiejem Rychterem

12 grudnia 2013

12 grudnia o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku - w ramach Kryminalnych Czwartków w Bibliotece - odbędzie się spotkanie z Bartłomiejem Rychterem. Zapraszamy ! »

Grażyna Plebanek podbija Kanadę i USA

31 października 2013

Grażyna Plebanek, pisarka, dziennikarka i felietonistka, której bestsellerowa powieść Nielegalne Związki ukazała się w ubiegłym roku w Wielkiej Brytanii, a w sierpniu została wydana także w USA, była gościem prestiżowego festiwalu literackiego IFOA w Tornoto. W przeszłości gośćmi festiwalu z Polski by polski noblista Czesław Miłosz oraz Stanisław Barańczak, Paweł Huelle, Ryszard Kapuściński, Tadeusz Konwicki, Hanna Krall, Ewa Lipska i Jerzy Sito . »

Dlaczego warto czytać Alice Munro?

5 listopada 2013

5 listopada zapraszamy do Teatru Studio na spotkanie w ramach autorskiego cyklu Juliusza Kurkiewicza - Literatura Stosowana. Tym razem zaproszeni goście - m.in. Kazimiera Szczuka oraz Agnieszka Pokojska - będą próbować odpowiedzieć na pytanie - „Dlaczego warto czytać Alice Munro?". »

Interdyscyplinarna wystawa „Co pozostaje"

23 października 2013

Zapraszamy na interdyscyplinarną wystawę „Co pozostaje". Jedną z inspiracji do jej powstania była powieść „Resztki" Toma McCarthy'ego. Partnerem wystawy jest Wydawnictwo W.A.B. »

Spotkanie z Martą Sztokfisz, autorką książki "Chwile, których nie znamy"

30 października 2013

Zapraszamy na spotkanie z Martą Sztokfwisz, autorką książki „Marek Grechuta. Chwile, których nie znamy". Spotkanie odbędzie się 30 października (środa) o godz. 18.00. w Empik Junior w Warszawie. »

Debata z cyklu „Spory o polskie autorytety”.

30 października 2013

Zapraszamy na debatę z cyklu „Spory o polskie autorytety". 30 października o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie pt. „LIBERAŁOWIE, ŻYDZI, BURŻUJE..." Antoni Słonimski, „Wiadomości Literackie" oraz ich wrogowie. »

Spotkanie z Zygmuntem Miłoszewskim i Borysem Lankoszem

23 października 2013

Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Zygmuntem Miłoszewskim, autorem bestsellerowego thillera Bezcenny, który zdobył tytuł Najgorętszej Ksiazki Lata 2013 oraz Borysem Lankoszem, reżyserem i scenarzysta. »

17. Targi Książki w Krakowie (24-27 października)

24 października 2013

24 października rozpoczynają się w Krakowie 17. Targi Książki. Zapraszamy na spotkania z autorami wydawnictw W.A.B. oraz Wilga.     »

Festiwal Conrada (21-27 października)

21 października 2013

Październik obfituje w liczne wydarzenia literackie w Krakowie. W dniach 21-27 października odbędzie się Festiwal Conrada, a podczas niego spotkania z autorami W.A.B, na które serdecznie zapraszamy. »

Dionisios Sturis we Wrocławiu

29 października 2013

Zapraszamy do Wrocławia na spotkanie z Dionisiosem Sturisem, autorem książki „Grecja. Gorzkie pomarańcze". Spotkanie odbędzie się 29 października, o godz. 18.00, w Księgarni BETA Sky Tower & 212. »

« Poprzednia strona Następna strona »

Strony: 1 2 3 ... 46 47

© 2009 WAB. Wszelkie prawa zastrzeżone KontaktNewsletterBiuro prasoweO Wydawnictwie

zamknij okno Zaloguj się do księgarni lub zarejestruj nowe konto

Logowanie do księgarni

Rejestracja nowego konta