Stowarzyszenie Gwiazdy Wieczornej nie ustaje w poszukiwaniu talizmanów. Kendra, pragnąca ze wszystkich sił powstrzymać Stowarzyszenie, dowiaduje się, gdzie jest...

Czy wydmy potrafią śpiewać? Od czego zależy kształt piorunów? Kto skonstruował najprecyzyjniejszy zegar na świecie? Dlaczego gorąca woda zamarza szybciej niż zimna? Zawsze się nad tym zastanawialiście, ale wstydziliście się zapytać? Teraz odpowiedzi leżą w zasięgu ręki.

Clarke błyskotliwie obala powszechne przekonania i mity na temat Anglii i Francji.

Mijają cztery lata, odkąd Kot Simona wkroczył do naszego życia. Wystąpił w kilkunastu filmach, pojawił się w trzech bestsellerach. Zabawiał i uszczęśliwiał miliony fanów na...

Przed Państwem dawka stężona kota Simona!

Strona główna Mapa stronyWydaj u nas Zaloguj się do księgarni Twój koszyk: 0
Wydaj u nas

1. Propozycje wydawnicze prosimy nadsyłać wyłącznie w wersji papierowej na adres wydawnictwa, ul. Foksal 17, 00-372 Warszawa. Prosimy o czytelny wydruk lub maszynopis (około 1800 znaków na stronie, format A4), w jednym egzemplarzu.

2. Przed wysłaniem tekstu prosimy zapoznać się z naszym profilem wydawniczym – katalog jest dostępny na stronie internetowej. Uwaga: nie wydajemy poezji.

3. Do tekstu prosimy dołączyć krótką informację o autorze, dane kontaktowe oraz notkę o tekście (chętnie streszczenie).

4. Pytania, oferty, propozycje usług translatorskich, w tym ewentualnie niewielkie próbki przekładów w wersji elektronicznej prosimy kierować na adres ogólny wydawnictwa: wab@wab.com.pl.

5. Czas rozpatrywania propozycji wynosi około trzech miesięcy. Redakcja nie ma obowiązku uzasadniać podjętych decyzji. Nie zajmujemy się również recenzowaniem utworów na zlecenie ani udzielaniem porad.

6. Nie świadczymy usług poligraficznych.

Serdecznie zapraszamy debiutantów. Z góry dziękujemy wszystkim Autorom za cierpliwość i wyrozumiałość.

Redakcja

© 2009 WAB. Wszelkie prawa zastrzeżone KontaktNewsletterBiuro prasoweO Wydawnictwie

zamknij okno Zaloguj się do księgarni lub zarejestruj nowe konto

Logowanie do księgarni

Rejestracja nowego konta