Strona główna Mapa stronyWydaj u nas Zaloguj się do księgarni Twój koszyk: 0
Kot Simona na każdy dzień 2012

Simon Tofield

34,90 zł
okładka twarda
produkt niedostępny

Literatura piękna,
seria: Humor

premiera: wrzesień 2011
wydanie: I
gatunek: kalendarz książkowy
oprawa: twarda
format: 16,5 x 21,5 cm
liczba stron: 184
ilustracje: rysunki
ISBN 978-83-7747-572-0

Już ponad 20 000 fanów kota Simona! Może być więcej? Może.
Wejdź na !

Dziesiątki nowych - nigdzie niepublikowanych - rysunków Simona Tofieda, najważniejsze święta (na przykład Światowy Dzień Kota, Dzień Czarnego Kota, ale też Dzień Latarni Morskich czy Dzień Leworęcznych), a oprócz tego wyimki z klasyki literatury polskiej i światowej o kotach, czyli wszystko, co najlepsze w Podróżach Guliwera Jonatana Swifta, dwóch powieściach P.L. Travers o Mary Poppins, Koralinie Neila Gaimana, Ryżym Placku i portowej kampanii Jana Tettera, Kocie Georges'a Simenona, Kotolotkach Ursuli K. Le Guin, Przygodach Kota Filemona Marka Nejmana i Sławomira Grabowskiego czy Zadziwiającym Maurycym i jego uczonych szczurach Terry'ego Pratchetta. Nie mogło także zabraknąć zwycięzców konkursu „Koty górą!". To wszystko znajdą Państwo w „Kocie Simona na każdy dzień 2012".

Choć w 2012 roku są 53 poniedziałki i 3 piątki trzynastego - z kotem Simona polubisz je wszystkie.

Filmy z Kotem Simona obejrzało na YouTube ponad 150 milionów widzów!

Simon Tofield jest angielskim rysownikiem, współpracującym m.in. z „The Daily Mirror", i reżyserem związanym z wytwórnią Tandem Films. Jego pasje to malarstwo i przyroda, lubi spędzać czas na wolnym powietrzu. Oczywiście uwielbia koty - teraz ma ich cztery.

Przygody kota Simona znane są z cyklu filmów. Animacje te zdobyły w 2008 roku kilka wyróżnień: Nagrodę YouTube „Blockbuster", British Animation Award w kategorii Humor oraz Prix Animation na międzynarodowym festiwalu Tres Courts.

Wydawnictwo W.A.B. opublikowało albumy Kot Simona. Sam o sobie (2009), Kot Simona. Za płotem (2010), Kot Simona i kociokwik (2011) oraz kalendarze zeszytowe i ścienne. Książki Tofielda ukazały się w dwudziestu siedmiu krajach i wszędzie trafiły na listy bestsellerów.

 

Brak fragmentów.

Felinoterapia na każdy dzień
20 września 2011

recenzja na stronach qltywator.blogspot.com

Brak zdjęć w galerii

© 2009 WAB. Wszelkie prawa zastrzeżone KontaktNewsletterBiuro prasoweO Wydawnictwie

zamknij okno Zaloguj się do księgarni lub zarejestruj nowe konto

Logowanie do księgarni

Rejestracja nowego konta